Гордон про можливу зміну влади в Білорусі: протестувальників вбиватимуть

На думку журналіста, Лукашенко не допустить нових виборів

Гордон про можливу зміну влади в Білорусі: протестувальників вбиватимуть

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" оцінив можливість приходу до влади в Білорусі прозахідного політика замість Олександра Лукашенка.

"Який механізм приходу прозахідного політика до влади? Для цього потрібно як мінімум провести вибори. Ну як Лукашенко дасть зараз провести вибори? Все забито, загнано, в Білорусі сидять, як миші під плінтусом, ніхто не буде протестувати. Вбивати будуть. Протестувальників вбиватимуть, будуть катувати, кидати в камери, знущатися з них там. Хто при здоровому глузді вийде? Страх повний, як виходити? Припустімо варіант, що Лукашенко "здрисне" завчасно. Ну, вибори, але там же немає єдиного лідера. Озвірілий режим Лукашенка зробив все, щоб протестів не було. Лідери всі за кордоном, решта у в'язницях. Він грамотно зачистив територію", - зазначив журналіст.

Читайте також: Затримання Протасевича: політолог розповів, як Росія "допомогла" Лукашенку

Популярні відео

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував, що президент Росії Володимир Путін поглине Білорусь й усуне від влади Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги