Поглинання Білорусі не за горами: Гордон розповів про пастку Путіна для Лукашенка

За словами журналіста, лідери двох країн таємно ненавидять один одного

Поглинання Білорусі не за горами: Гордон розповів про пастку Путіна для Лукашенка

Президент Росії Володимир Путін поглине Білорусь й усуне від влади Олександра Лукашенка.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон, коментуючи переговори Путіна і Лукашенка в Сочі.

"Лукашенко все одно не втримається, я це бачу. Розповім ймовірний сценарій розвитку подій. Я дивився все, що пов'язано з його зустріччю з Путіним на яхті. Перше - він має поганий вигляд, поважчав, постарішав, важко рухається. Путін так - ффух - злітає, а Лукашенко важкий став, незграбний. На обличчі, я думаю, безсонні ночі, тривога, туга, похмурі передчуття, страх, неможливість через вік швидко реагувати на події, що відбуваються", - зазначив Гордон.

Читайте також: Лукашенко будує в Білорусі Північну Корею — журналіст висловився про шанси на успіх

Популярні відео

За словами журналіста, Путін і Лукашенко "на людях посміхаються", однак насправді ненавидять один одного.

"Там конфлікт закладений від самого початку фізіологічно навіть. Коли величезний "батька" демонстративно обіймає маленького Путіна на камеру - це жахливо, Путін його вже за це ненавидить. По-друге, в Лукашенка були прекрасні стосунки із Єльциним, вони були багато в чому схожі, а з Путіним у них не склалося одразу. Це бик і тореадор - тореадор заганяє бика в капкан. Те, що Путін "заковтне" величезного Лукашенка - в цьому немає жодних сумнівів, питання в термінах. Він ще за інерцією пручається, Путін дивиться на нього з єхидною посмішкою і думає: "Догрався пацан". Поглинання Білорусі не за горами, я в це вірю", - заявив він.

Читайте також: Затримання Протасевича: політолог розповів, як Росія "допомогла" Лукашенку

Раніше генеральний директор "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав принципову відмінність між Олександром Лукашенком і Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги