У Білорусі пояснили вчинок опозиціонера, який перерізав собі горло в суді

Степан Латипов зробив вчинок справжнього чоловіка, вважає журналіст

У Білорусі пояснили вчинок опозиціонера, який перерізав собі горло в суді

Білоруський опозиціонер Степан Латипов, який перерізав собі горло в залі суду, своїм вчинком намагався захистити родичів від тиску влади.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" білоруський журналіст Ілля Добротвор.

"Він зробив вчинок справжнього чоловіка. Насправді це не новина, що в білоруських в'язницях зараз катують, і раніше катували, режим не можна назвати інакше, як нацистським. Степан своїм вчинком спробував захистити родичів, на яких дійсно йде тиск, його вчинок - спроба припинити тортури родичів. Від України ми чекаємо підтримки, реальних санкцій. Земля повинна горіти під ногами диктатора", - заявив журналіст.

Читайте також: Лукашенко будує в Білорусі Північну Корею — журналіст висловився про шанси на успіх

Популярні відео

Нагадаємо, 1 червня в Мінську почався судовий процес над учасником акцій протесту проти Олександра Лукашенка Степаном Латиповим. Під час засідання суду опозиціонер встромив собі в горло ручку на знак протесту проти кримінального переслідування своїх близьких. Лікарі ввели Латипова в штучну кому.

Російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що це показовий випадок, який говорить про перетворення білоруських опозиціонерів на дисидентів.

Джерело Україна 24 Теги