Має закінчити як Чаушеску — екснардеп емоційно висловився про Лукашенка

Борислав Береза нагадав білоруській опозиції про дві важливі речі

Має закінчити як Чаушеску — екснардеп емоційно висловився про Лукашенка

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не віддасть владу добровільно, заявив екснардеп Борислав Береза у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Коли білоруська опозиція апелює до Путіна, і коли Тихановська каже: Володимире Володимировичу, втрутьтеся, допоможіть нам, — це не є марні думки, що два диктатори будуть працювати один проти одного. Більше того, треба розуміти, що Лукашенка інакше як силою не позбутися. Я щиро бажаю білоруському диктатору закінчити, як Чаушеску чи Каддафі. Люди, яких він вбивав, підвів під тортури, знищення свободи слова, знищення всіх свобод і прав в Білорусі каже тільки про одне — що це кривавий диктатор, який ніколи не відмовиться від влади" — сказав він.

Читайте також: Політик розповів, чим для Білорусі загрожує спроба самогубства опозиціонера в суді

Популярні відео

Береза назвав дві речи, які він радить пам'ятати опозиції Білорусі.

"Тому якщо білоруси дійсно хочуть якихось змін, їх потрібно зрозуміти дві речи. Перша — за свободу треба боротися. Друга — Росія не буде їм допомагати, вона буде допомагати собі та диктатору, який співпрацює з Кремлем, а це Лукашенко", — сказав він.

Нагадаємо, в Білорусі 23 травня був примусово посаджений літак Ryanair, що летів з Афін до Вільнюса, під приводом того, що він може бути замінований. На борту перебував колишній головний редактор опозиційного телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич, який внесений Мінськом до списку терористів та оголошений у міжнародний розшук. Разом з ним була затримана його дівчина Софія Сапега, громадянка Росії. Лукашенко заявив, що обох затриманих судитимуть у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги