Акт повітряного піратства — журналіст висловився про скандальне затримання в Білорусі

Білоруський журналіст розповів, як за затриманим Романом Протасевичем стежили в аеропорту

Акт повітряного піратства — журналіст висловився про скандальне затримання в Білорусі

Керівник редакції новин телеканалу "Белсат" Ігор Кулей прокоментував у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" затримання ексголовного редактора телеграм-каналу NEXTA Романа Протасевича.

"Важко зараз якось прокоментувати, занадто мало інформації. Єдине, що точно можна зараз сказати, це те, що вчинено акт повітряного піратства, причому державного повітряного піратства, тому що, найімовірніше, це спецоперація, розроблена білоруськими спецслужбами. Вони спробували затримати свого політичного противника, який в цей момент пролітав над територією Білорусі", — сказав він.

Читайте також: Більмо на оці влади - в Білорусі розповіли про репресії проти опозиційного ЗМІ

Популярні відео

За словами Кулея, Протасевич запідозрив недобре, коли вилітав із Афін до Вільнюса.

"Роман Протасевич ще з афінського аеропорту встиг написати своїм колегам про те, що, швидше за все, за ним ведеться стеження. Він написав, що чоловік, підтягнутий, з лисиною, середніх років, намагався сфотографувати його паспорт в черзі на посадку. Він спробував закрити свій паспорт від нього, чоловік відійшов у бік. Роман все відіслав колегам, але сів на цей борт. Колеги були попереджені, і коли з'явилися перші дані про те, що літак розвертають над Білоруссю, у тих, хто знав про цю історію, не залишалося ніяких сумнівів, що літак садять спеціально через Романа", — сказав він.

Читайте також: У Білорусі пояснили, чому проти Лукашенка більше не протестують

Нагадаємо, в Білорусі був посаджений літак, що летів з Афін до Вільнюса, на його борту був колишній головний редактор телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич. Він внесений Мінськом до списку терористів і оголошений в міжнародний розшук.

Джерело Україна 24 Теги