Конфлікт у секторі Гази: в Ізраїлі розповіли, коли чекати перемир'я

Міжнародний тиск на сторони конфлікту буде посилюватися

Конфлікт у секторі Гази: в Ізраїлі розповіли, коли чекати перемир'я

Конфлікт між Ізраїлем і угрупованням ХАМАС у секторі Гази через 2-3 дні може піти на спад.

Такий прогноз озвучив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" керівник ізраїльської служби новин "Перше радіо" Марк Кричевський. На запитання, чи слід очікувати затишшя, Кричевський відповів:

"Судячи з розвитку подій, які ми спостерігали раніше, адже це не перший такий виток протистояння - швидше за все, так. Найімовірніше, в найближчі дні світові посередники будуть тиснути на обидва боки, і цей виток добіжить кінця з однієї простої причини - він не має жодного логічного кінця. Не буде такого, що ХАМАС вийде з білим прапором і кине свої прапори до ніг переможців, як і Ізраїль не ставить своїм завданням ліквідацію влади ХАМАС у Газі. Це була така операція зі збереження стримуючої сили Ізраїлю, і тут, думаю, нашій армії потрібно ще 2-3 дні, а потім всі підуть на це перемир'я".

Читайте також: Екснардеп назвав головну умову припинення війни в Ізраїлі та Україні

Популярні відео

За його словами, ізраїльська влада побоюється, "що будуть жертви з боку мирного населення, це завжди сприймається погано, і що на Ізраїль почнуть тиснути".

"Зараз немає міжнародного тиску на нашу країну. Він дуже слабенький, але ми знаємо з нашого досвіду, що за кілька днів він буде посилюватися і посилюватися. Все залежить від адміністрації Байдена. Поки вони мовчать, але скільки вони зможуть мовчати - невідомо", - додав він.

Фото: Reuters

Раніше експерт-міжнародник Володимир Воля в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи можлива на Близькому Сході велика війна через конфлікт Ізраїлю і ХАМАС.

Джерело Україна 24 Теги