Україна в НАТО: дипломат розповів про несподівану роль Росії

Олександр Потєхін назвав країни, від яких залежить вступ України до НАТО

Україна в НАТО: дипломат розповів про несподівану роль Росії

Чи впливає блокуючий голос Росії на ситуацію щодо членства України в НАТО, розповів професор, дипломат Олександр Потєхін у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Як це не дивно звучить, Росія сьогодні робить все від неї залежне, щоб ми просувалися в НАТО. Бо своїми погрозами, своєю поведінкою в цілому на міжнародній арені вона все більше доводить свої агресивні наміри. І тому перехід від абсолютно страусиної позиції, що не треба провокувати Росію… Росію не можна спровокувати, тому що саме вона провокує весь світ. Україна має займати дуже активну позицію в тому сенсі, що ми робимо все від нас залежне, щоб стати повноправним членом НАТО", — сказав він.

Читайте також: НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні - американський дипломат назвав причину

Популярні відео

Потєхін розповів, які країни-члени НАТО нам треба сьогодні переконувати.

"По-перше, Франція. Макрон сьогодні намагається грати на полі правого електорату, а праві у Франції – це проросійська сила. Тому Макрон буде намагатися розігрувати саме цю карту. З Німеччиною теж не зовсім все ясно. Сьогодні нам потрібен сильний промоутер. І роль нашого промоутера можуть зіграти США і Велика Британія", — сказав він.

Раніше віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина розповіла, що Київ очікує від НАТО виконання обіцянки про надання ПДЧ.

Джерело Україна 24 Теги