Блогер розповів про ситуацію в Ізраїлі: На порозі громадянської війни

Мешканець Бат-Ям Віталій Райс розповів, що відбувається в ізраїльських містах

Блогер розповів про ситуацію в Ізраїлі: На порозі громадянської війни

Ситуація в охопленому протестами Ізраїлі на межі громадянської війни — про це заявив блогер, житель міста Бат-Ям Віталій Райс в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Відбувається цілковита анархія, ми практично на порозі громадянської війни. Позавчора в одному з ізраїльських міст араби вийшли на вулиці та почали трощити все на своєму шляху — магазини, спалювали машини, перевертали різні об'єкти. А вчора ізраїльтяни, доведені до якоїсь межі, вийшли на відповідну акцію", — сказав він.

Читайте також: Араби гинуть від своїх же ракет: ізраїльський журналіст розповів про обстановку

Популярні відео

Блогер розповів, що роблять правоохоронці.

"Поліція перекрила в'їзд в арабське місто Яффа, це кордон з Тель-Авівом, там живе багато арабського населення, розгорнула демонстрантів. Деякі випадки вандалізму пішли й в нашому місті Бат-Ям. Були розбиті вітрини арабських магазинів. Але це можна зрозуміти, тому що такого потужного удару як ззовні з боку сектора Гази, так і з боку ізраїльських арабів, у яких є ізраїльський паспорт, не було", — сказав він.

Читайте також: Обстрілюють ночами після молитов: лікар з Ізраїлю розповів про обстановку

Нагадаємо, 10 травня з сектора Гази було здійснено ракетний обстріл півдня Ізраїлю, Ізраїль відкрив вогонь у відповідь. 11 травня бойовики угруповання ХАМАС випускали сотні ракет у бік Ізраїлю.

Джерело Україна 24 Теги