Журналіст про стрілка в казанській школі: "Ми побачили зовсім іншу людину"

"Учні зі 175 гімназії будуть переведені до сусідніх шкіл на час ремонту", - зазначив Райхштат

Журналіст про стрілка в казанській школі: "Ми побачили зовсім іншу людину"

Редактор російського видання «Казанський репортер» Антон Райхштат в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів про те, як Казань переживає трагедію розстрілу учнів у школі, і про те, як проходить слідство.

«Тяжко ми переживаємо цю трагедію. Таке відбувається у всьому світі, й ніхто ще не навчився з ними якось боротися. Зараз всі пропонують свої ідеї, пішла якась заборонна риторика, але універсальної відповіді світ ще не виробив. Напередодні в республіці Татарстан пройшов день жалоби, всі школярі республіки не пішли на навчання. Сьогодні, так вийшло, мусульманське свято Ураза-Байрам, яке затьмарене цією трагедією. У своєму зверненні і президент республіки, і духовні особи наголошують, що сталася ця трагедія і настрій далеко не святковий. Сьогодні теж офіційний вихідний, завтра за планом школярі підуть на навчання. Учні зі 175 гімназії будуть переведені до сусідніх шкіл на час ремонту - такі повідомлення були від мерії і Міносвіти», - заявив Райхштат.

Читайте також: Стрілянина в Казані: Гордон розповів, який урок має винести Україна

Популярні відео

Він також розповів про те, що стрілка відправляють на психолого-психіатричну експертизу.

«Прийнято рішення про проведення психолого-психіатричної експертизи. Наскільки зараз повідомляють джерела, вона проводитиметься в Москві, в Інституті ім. Сербського, підозрюваного стрілка відправлять на експертизу туди. Вчора було судове засідання щодо обрання запобіжного заходу. В ході арешту ми бачили зовсім іншу за психологічним станом людину, ніж те, що бачили напередодні на відеокадрах», - зазначив журналіст.

Фото: Reuters

Читайте також: Діти кажуть, що до школи більше не підуть: нові подробиці з місця теракту в Казані

Нагадаємо, в Росії 11 травня озброєний молодик увірвався до школи в Казані і відкрив стрілянину. В результаті загинули, щонайменше, 10 осіб. Також повідомлялося, що до лікарні доправлено 21 людину, зокрема 18 дітей, шість з яких перебувають у реанімації.

Нападника затримали, ним виявився 19-річний місцевий житель Ільназ Галявієв. Незадовго до злочину молодик написав у соціальних мережах: "Сьогодні я вб'ю величезну кількість біосміття і застрелюсь".

Джерело Україна 24 Теги