Араби гинуть від своїх же ракет: ізраїльський журналіст розповів про обстановку

У самому Ізраїлі відбуваються сутички арабських і єврейських радикалів, які трощать магазини

Араби гинуть від своїх же ракет: ізраїльський журналіст розповів про обстановку

Журналіст і політолог з Ізраїлю Шимон Бріман в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів про поточну ситуацію в країні. За його словами, частина ракет, випущених з сектору Гази, падає там же, від чого гинуть самі араби.

"50% населення Ізраїлю живе в радіусі ураження ракетами з сектору Гази. Це абсолютно неприйнятна ситуація, коли 4-5 млн мирних жителів не можуть спати й проводять час в бомбосховищах вночі, маленькі діти страждають. Ізраїль лише завдає ударів у відповідь, ми були б раді мирному і спокійному життю", - сказав журналіст.

Читайте також: Війна в Нагірному Карабасі: в Ізраїлі зробили несподівану заяву про роль Туреччини

Популярні відео

Бріман зазначив, що через обстріли гине арабське населення.

"З 1,5 тис. ракет, які були запущені з сектору Гази, 400 не долетіли до нас і впали в арабських селах самого сектору Гази. Тобто частина арабів загинула від своїх же ракет. З 7 убитих громадян Ізраїлю двоє - це араби, які самі потрапили під ракети своїх побратимів. Є багато парадоксів у нашій ситуації", - сказав Бріман.

Читайте також: Україна пішла шляхом Ізраїлю - політолог про війну на Донбасі

Фото: Reuters

Політолог зазначив, що в Ізраїлі відбуваються внутрішні заворушення, назвавши їх "другим фронтом".

"Паніки немає, є дуже велике озлоблення серед єврейського населення проти арабських співгромадян через те, що ми вже три доби маємо факти погромів. Тобто погромники, арабська молодь, виходить на вулиці в містах, де є змішане населення, це Лод, Акко, Рамла, влаштовують напади на євреїв, єврейські магазини, палять машини. Цієї ночі сталася відповідна реакція, коли група єврейських хуліганів почала погром арабських магазинів у Бат-Ямі. Все це створює другий фронт, внутрішній. Крім ракет з Гази, велика проблема - внутрішнє загострення" , - сказав Бріман.

Нагадаємо, раніше лікар Борис Бріль в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" розповів про ситуацію в Ізраїлі.

Джерело Україна 24 Теги