Правовий нігілізм випирає: експерт пояснив, що не так зі справою Медведчука

У справі не вистачає "чітких юридичних позицій", вважає Василь Вовк

Правовий нігілізм випирає: експерт пояснив, що не так зі справою Медведчука

У справі проти народних депутатів від ОПЗЖ Віктора Медведчука і Тараса Козака спостерігається "правовий нігілізм".

Таку думку висловив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" експерт з питань державної безпеки Василь Вовк. Він зазначив, що кримінальне провадження щодо Медведчука не є "логічним продовженням санкцій", як заявляли в Офісі президента.

"Я 19 лютого аплодував, коли були запроваджені санкції за фінансування тероризму відносно Медведчука, Козака та їхніх дружин, і чекав, що сьогодні-вчора буде підозра за ст. 358, фінансування тероризму. Але логічного продовження немає, є інші підозри. Я вітаю переслідування п'ятої колони, але хочу мати чіткі юридичні позиції", - сказав він.

Читайте також: Медведчук - не тільки близький друг Путіна: російський політолог про ситуацію з нардепом

Популярні відео

За словами Вовка, "ніхто не повідомив, в якій формі інкримінується зрада Батьківщини - підривна діяльність проти України або у формі шпигунства".

"Можливо, наше керівництво не знає, що є три форми зради Батьківщини, і ще 438 стаття - порушення законів і правил ведення війни. Кваліфікацію витягнути в суді буде дуже складно. Ми б хотіли, щоб була правова боротьба поза правовим нігілізмом. На жаль, системності я не бачу, а правовий нігілізм аж випирає", - вважає експерт.

Читайте також: Зеленський діє методами Путіна: справі проти Медведчука дали пояснення

Раніше юристка-кримінологиня Ганна Маляр в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що загрожує нардепам Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку в разі доведення їхньої провини в державній зраді.

Джерело Україна 24 Теги