У Зеленського розповіли, чи можливе загострення на Донбасі через Медведчука

Також у "Слузі народу" оцінили юридичні перспективи справи проти нардепів від ОПЗЖ

У Зеленського розповіли, чи можливе загострення на Донбасі через Медведчука

 

Підозра в державній зраді народним депутатам від ОПЗЖ Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку не спровокує ескалацію бойових дій на Донбасі.

Таку думку висловив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" представник президента Володимира Зеленського в Конституційному суді України, народний депутат від "Слуги народу" Федір Веніславський.

"Я думаю, що інтереси конкретної особи, яка діяла всупереч інтересам української держави, навряд чи стануть підставою для якогось загострення на сході України. Воно може розглядатися як компонент всіх складових, які можуть спонукати чи спровокувати Російську Федерацію на якісь агресивніші дії. Однак, при тій одностайній підтримці країн Заходу, яку ми зараз маємо, я думаю, що навряд чи гарячі голови в Кремлі використають кейс пана Медведчука і пана Козака для того, щоб якимсь чином загострити ситуацію", - заявив Веніславський.

Читайте також: Підозра Медведчуку в держзраді: юристка розповіла, що загрожує нардепу

Популярні відео

Коментуючи юридичні перспективи справи проти нардепів від ОПЗЖ, представник президента в КСУ зазначив:

"Кримінально-процесуальне законодавство України дозволяє вчиняти відповідні слідчі дії при наявності або навіть при відсутності підозрюваного в кримінально карному діянні, тим більше, пан Медведчук заявив, що він готовий відстоювати свої інтереси самостійно, він з'явиться на допити для вручення підозри. Тому будемо очікувати, як далі розвиватиметься ситуація. Але юридичних підстав, які ми вчора отримали з вуст генерального прокурора, голови Служби безпеки України, більш ніж достатньо для того, щоб бути переконаним, що ці справи мають юридичну і судову перспективу".

Читайте також: Недоторканих у нас немає – в "Слузі народу" відреагували на підозру Медведчуку

Раніше глава СБУ Іван Баканов повідомив, що нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук перебуває в Україні, а його однопартієць Тарас Козак зараз у Росії і "не планує повертатися".

Джерело Україна 24 Теги