Зустріч Зеленського і Путіна: Гордон назвав позитивний момент

"Нехай Путін сидить собі в Москві і розмовляє сам з собою", - заявив журналіст

Зустріч Зеленського і Путіна: Гордон назвав позитивний момент

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» заявив, що президент України Володимир Зеленський, найімовірніше, не зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Хочу сказати позитивний момент, який мені став відомий: найвірогідніше, Зеленський не поїде на зустріч з Путіним. І це дуже здорово. Я теж про це постійно говорив, звертався до Зеленського, щоб він не зустрічався з Путіним, тому що від цієї зустрічі чекати Україні немає чого. Путін говоритиме тільки з сильною Україною», - зазначив Гордон.

Читайте також: Зустріч Зеленського з Путіним: конфліктолог назвав велику небезпеку

Популярні відео

На його думку, Україна сьогодні не в такому становищі, щоб на рівних з Путіним розмовляти.

«Дарувати він (Путін - ред.) нам нічого не буде, він буде знущатися і над Україною, і над нашим президентом, чого я особисто не хотів би. Він уже починав говорити, що ми не будемо говорити про Крим, Донбас... З цими розмовами нехай сидить собі в Москві і розмовляє сам з собою», - заявив журналіст.

Читайте також: Пастка для України - експрем'єр про можливу зустріч Зеленського і Путіна

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що "зараз все йде до того", що зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним відбудеться.

Також Зеленський заявляв, що Ватикан є "ідеальним місцем" для зустрічі з Путіним. У Кремлі відповіли, що про це поки офіційно не знає ані Ватикан, ані російська сторона.

Джерело Україна 24 Теги