Медведчук - не тільки близький друг Путіна: російський політолог про ситуацію з нардепом

Станіслав Бєлковський пояснив, як президент РФ ставиться до українського політика

Медведчук - не тільки близький друг Путіна: російський політолог про ситуацію з нардепом

Народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук, незважаючи на підозру в державній зраді, залишиться в українській політиці, оскільки в цьому вельми зацікавлений президент Росії Володимир Путін.

Таку думку висловив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" російський політолог Станіслав Бєлковський.

"Медведчука неможливо за визначенням витиснути з української політики, поки її важливим фактором залишається президент Росії Путін. Тут вони пов'язані абсолютно намертво, оскільки Медведчук - не тільки близький друг, але і ключовий радник і однодумець Путіна в питаннях української політики. І поки Путін цікавиться Україною, а цікавитися нею він, мабуть, буде завжди, навіть коли піде з президентської посади, його рукою, його значною частиною мозку на цьому напрямку буде Медведчук", - вважає політолог.

Читайте також: Обшуки у Медведчука: ексклюзивні подробиці від "Україна 24"

Популярні відео

За словами Бєлковського, в цьому сенсі "абсолютно неважливо, порушується проти нього (Медведчука - ред.) кримінальна справа чи ні, перебуває він на території України чи ні".

"Хоча, наскільки я розумію, його адвокати заявляють, що він в Україні, арешту не боїться і їхати нікуди не збирається. Але Путін, як важіль забезпечення і захисту інтересів Медведчука зберігається, поки сам Путін залишається в Кремлі і інших своїх резиденціях", - заявив російський експерт.

Читайте також: Де перебувають Медведчук і Козак: в СБУ відповіли на питання "Україна 24"

Раніше політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив рішення Офісу генпрокурора повідомити про підозру в держзраді двом нардепам Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку.

Джерело Україна 24 Теги