Відповідь на всі запитання: Ляшко назвав єдиний спосіб навести порядок в Україні

Олег Ляшко заявив про фальсифікації з боку влади

Відповідь на всі запитання: Ляшко назвав єдиний спосіб навести порядок в Україні

Більшість проблем в Україні допоможуть вирішити чесні вибори, вважає лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Про це він розповів у програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24".

"Головна боротьба з корупцією — це чесні справедливі вибори, щоб не купували за мільйони доларів депутатський мандат, а потім займалися корупцією. Нам потрібні чесні, прозорі, справедливі вибори. При чесних виборах будь-яка талановита людина, у якої сьогодні немає грошей і яка не може нічого добитися, зможе стати депутатом, прийти в парламент і реалізувати свої програми. Коли у них будуть рівні умови та справедливі правила", — сказав він.

Читайте також: Ляшко назвав головну проблему України: Навіть із США це видно

Популярні відео

Ляшко звинуватив чинну владу у фальсифікаціях.

"Сьогодні Верховний суд визнав, що вибори на Івано-Франківщині сфальсифіковані. Про що говорити? Рішення Верховного суду — це осиковий кілок для влади, тому що рішенням Верховного суду визнано, що влада сфальсифікувала вибори — гірше, ніж за Януковича це робили. Як може влада фальсифікувати вибори? Де можливість людям обратися? Чесні вибори — це відповідь на всі запитання. Якщо їх не буде, то в країні буде бідність, безробіття, бардак і анархія", — сказав він.

Раніше Ляшко заявив про величезні суми в конвертах, які отримують депутати.

Джерело Україна 24 Теги