Недоторканих у нас немає – в "Слузі народу" відреагували на підозру Медведчуку

Ірина Верещук відзначила дії Офісу генпрокурора

Недоторканих у нас немає – в "Слузі народу" відреагували на підозру Медведчуку

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" прокоментувала повідомлення про підозру в державній зраді двом народним депутатам України Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку.

За словами Верещук, в цій історії можна виділити два аспекти:

"Така підозра свідчить про те, що знята недоторканість працює. Пам'ятаєте, нас опозиція критикувала часто-густо за те, що мовляв, зняття недоторканості - це лише імітація такого процесу. Ви бачите - підозри виписані... Раніше потрібна була згода парламенту, зараз  такої згоди не потрібно... Другий аспект - що пані Венедіктова працює. Якщо Ірина Венедіктова виписала підозри народним депутатам і якщо це Медведчук і Козак, а йдеться про непересічних народних депутатів, то варто відзначити в позитивний бік роботу саме генеральної прокурорки".

Читайте також: Виглядає як театр: експерт оцінив підозру Медведчуку в держзраді

Популярні відео

Народна депутатка висловила сподівання, "що недоторканих у нас в країні немає".

"Навіть якщо ти народний депутат і чинив дії, які є протиправними, особливо що стосуються статті 111 Кримінального кодексу, це зрада Батьківщини, звичайно, вони повинні бути доведені і вирок має набути законної сили", - заявила вона.

Нагадаємо, на своїй сторінці у Facebook генеральна прокурорка Ірина Венедіктова написала, що "поставила свій підпис на повідомленнях про підозру двом народним депутатам українського парламенту – М і К".

Раніше у вівторок ЗМІ повідомляли про нібито обшуки у будинку Медведчука.