Космічні гроші: Ляшко розповів, скільки за два роки отримали депутати

Олег Ляшко заявив, що народні депутати зі "Слуги народу" розбагатіли на корупції

Космічні гроші: Ляшко розповів, скільки за два роки отримали депутати

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив у програмі "Час Голованова" на каналі "Україна 24", що депутати зі "Слуги народу" отримали зарплати в конвертах на загальну суму 200 млн доларів.

"Журналісти порахували: 6-8 млн доларів щомісяця заносять на зарплати депутатам від" Слуги народу ". Це за рік 100 млн доларів! Ви уявляєте, скільки потрібно красти? Це мільярдами потрібно красти. Ось два роки цей парламент, за два роки їм занесли 200 млн доларів. Понад 200 депутатів — не два, не двадцять, — щомісяця отримують зарплату в десятки тисяч доларів. Хто в конвертах, хто валізами, але отримують.

У мене запитання: де правоохоронні органи? Де реальна боротьба з корупцією? Вони нам розповідають, що вони слуги... Ви слуги диявола, ви чортові слуги, коли берете валізи грошей. Податки не платять, подивіться їхні декларації — квартир накупили, машин накупили, поприходили голі-босі, а тепер розбагатіли. Чиїм коштом?" — сказав він.

Читайте також: Українська влада опинилася на одному рівні з путінською — Ляшко про скандал із суддею

Популярні відео

Ляшко запитав, звідки беруться гроші на величезні зарплати депутатам.

"У мене запитання: а ті 200 млн доларів, які пішли на зарплати за два роки, де їх взяли? Що вони роблять такого, за що їм платять такі космічні гроші? Це ж не просто так їм дарують. Це дають, щоб обікрасти українців на мільярди доларів. Тобто влада дозволяє грабувати, а ті, хто грабують, діляться", — заявив він.

Раніше Ляшко висловився про імпорт російської та білоруської електрики в Україні.

Джерело Україна 24 Теги