В "Слузі народу" прояснили ситуацію з відставкою Степанова

Юрій Камельчук розповів, чи є реальні кандидати на пост глави МОЗ

В "Слузі народу" прояснили ситуацію з відставкою Степанова

Народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" прокоментував можливість відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

"Підписи для проведення позачергового засідання Верховної Ради зібрані. Зібрані вони переважно з ініціативи фракції "Голос", але багато і з фракції "Слуга народу" підписалися. Питання, що має бути проведене засідання позачергове, фактично вирішене. Назад ходу немає, голова Верховної Ради має скликати за ініціативою понад 150 народних депутатів. Але чи буде проголосоване саме питання відставки пана Степанова, ми не знаємо", - зазначив він.

Читайте також: Вражає молоде населення - Степанов попередив українців про новий вид коронавірусу

Популярні відео

"Слуга народу" зазначив, що альтернативної кандидатури на посаду глави МОЗ "поки що, окрім розмов, які вже точаться протягом року, немає".

"Можуть і не підтримати відставку пана Степанова, тим більше розуміючи, що це фактично, якщо визнати його дії незадовільними, то для нього це звільнення від політичної відповідальності, коли йому зараз дати легко піти, не завершивши справу, яку він розпочав, до кінця. Я говорю про вакцинацію і про отримання Україною тих поставок, які він, власне, обіцяв", - пояснив Камельчук. 

Читайте також: Степанов розповів, скільки вакцин від коронавірусу закупить Україна

Нагадаємо, народні депутати зібрали підписи за проведення позачергового засідання Верховної Ради, де буде розглянуто питання про звільнення Максима Степанова з посади голови МОЗ.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував можливість свого звільнення.

Джерело Україна 24 Теги