Заносять гроші у валізі: Ляшко різко висловився про корупцію у владі

Олег Ляшко розповів про хабарі в 50 тисяч доларів

Заносять гроші у валізі: Ляшко різко висловився про корупцію у владі

Корупція в Україні починається з влади, зокрема народних депутатів, заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24".

"Податковий комітет — там більшість з партії влади. Це робить влада. Це робить уряд, робить президент, більшість у Верховній Раді, це їхня політика. Сидить Гетманцев, глава податкового комітету, якому заносять... Вся країна знає, що вони в конвертах отримують заробітну плату. Так ось Гетманцеву, напевно, заносять не в конверті, тому що 50 тисяч доларів у конверт не покладеш, а у валізі — щомісяця главі податкового комітету, кажуть, заносять по 50 тисяч доларів.

Він розповідатиме у вашому ефірі, що це неправда? Нехай піде на поліграф і доведе. На будь-якому поліграфі - американському чи ізраїльському. Нехай сяде, покладе руку на Біблію або фотографію своїх дітей, якщо вони у нього є, а другу на поліграф, і нехай скаже - бере він щомісяця гроші у валізах або конвертах, чи не бере", — сказав він.

Читайте також: Починають так само красти — ексдепутат про представників Заходу в наглядових радах

Популярні відео

Ляшко назвав злочином підвищення податків.

"Коли вони беруть по 50 тисяч доларів щомісяця й податки не платять, то їм до лампочки всі інші люди. І вони проводять ту політику, хто їм гроші заносить. Підвищення податків в Україні — це злочин, у нас і так половина економіки в тіні. Вони хочуть підняти податки, щоб залатати дірки в бюджеті, в економіці, там більша діра, ніж у "Титаніку", це вони зробили за останні два роки. Корупція на митниці, корупція в податковій, корупція в парламенті", — заявив він.

Раніше Олег Ляшко жорстко висловився про президента Росії Володимира Путіна, порівнявши його з Гітлером.

Джерело Україна 24 Теги