Рада ухвалить три закони для співпраці з МВФ: Арахамія розкрив подробиці

Всі три умови Рада повинна виконати менш ніж за місяць

Рада ухвалить три закони для співпраці з МВФ: Арахамія розкрив подробиці

Верховна Рада найближчим часом планує ухвалити три законопроєкти, необхідні для розблокування співпраці України з Міжнародним валютним фондом.

Як повідомляється в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24", йдеться, зокрема, про повернення кримінальної відповідальності за неправду в деклараціях. Інші дві умови для отримання наступного траншу МВФ – внесення змін до закону про Національне антикорупційне бюро та вдосконалення закону про Національний банк для зміцнення його незалежності.

Читайте також: Діяти доведеться дуже швидко — економіст про тривожний крок МВФ

Популярні відео

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що всі три вимоги Верховна Рада має виконати менш ніж за місяць - до 1 червня. Він додав, що парламент, уряд та Офіс президента дедлайну дотримаються.

"Залишилось фактично 2,5 законопроєкти. Перший - це законопроєкт про НАБУ. Це новий законопроєкт, який ми подали з паном Корнієнком, пані Радіною, про незалежність НАБУ, для того, щоб зробити його відповідно до рішення Конституційного суду. Далі закон про Вищу раду правосуддя - це судова реформа, яка розблоковує багато питань. Вона в першому читанні має бути проголосована через тиждень, а потім за скороченою процедурою, сподіваюсь не буде форс-мажорів. Я сказав 1 червня для того, щоб розуміти, що в нас є така налаштованість", - розповів Арахамія.

Зазначимо, що за програмою stand-by Україна отримала від МВФ понад 2 млрд доларів із передбачених 5 млрд.

Раніше економіст Андрій Длігач в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи протримається Україна без грошей від МВФ.

Джерело Україна 24 Теги