Російські гастролі дружини Лещенка: ексглава СБУ сказав, як має реагувати поліція

Реакція правоохоронців повинна складатися з двох частин, зазначив Валентин Наливайченко

Російські гастролі дружини Лещенка: ексглава СБУ сказав, як має реагувати поліція

Правоохоронні органи повинні провести розслідування і дати правову оцінку гастролям у Росії Анастасії Топольської (Dj Nastia) - дружини члена наглядової ради "Укрзалізниці" Сергія Лещенка.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" народний депутат від "Батьківщини", ексглава Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

"Реакція повинна бути не тільки від політиків, а й від правоохоронних органів, тому що це не що інше, як акт колабораціонізму, коли в країні-агресорі виступають, заробляють гроші. І все було б обмежено однією подією, але питання в іншому - що це дружина українського чиновника, причому чиновника стратегічної державної корпорації "Укрзалізниця", - зазначив ексглава СБУ.

Читайте також: Екснардеп Лещенко відремонтував свою елітну квартиру: експертка оцінила вартість

Популярні відео

Однак, за словами Наливайченка, це ще не все:

"Я як народний депутат вважаю, що це торгівля впливом самого Лещенка як члена наглядової ради "Укрзалізниці". Це торгівля впливом, оскільки ми всі розуміємо, що, щоб потрапити до нічного клубу в Москві, як правило, це через кримінальні зв'язки вирішується, через кримінальні угруповання, під контролем яких знаходиться той чи інший нічний клуб, та ще в Російській Федерації. Як ви думаєте, як сталося так, що саме в ці дні тільки для цієї української особи був організований спеціальний виступ, та ще й на спеціальній вечірці?"

Як підкреслив нардеп, це "акт колабораціонізму, торгівля впливом самого Лещенка".

"Реакція правоохоронних органів повинна бути з двох частин. Перша: розслідувати, хто з кримінальних кіл Росії сприяв, організовував і платив готівку за цей виступ. І друге - я б на кордоні перевірив і Лещенка, і діджея щодо того, що везуть, з ким контактували й що означають ці виступи в країні-агресорі. Тим більше в такі дні", - зазначив він.

Нагадаємо, що дружина Сергія Лещенка Анастасія Топольська, відома як Dj Nastia, стала учасницею російського музичного фестивалю, який проходить у Москві 8-9 травня. До РФ Топольська поїхала під своїм новим сценічним ім'ям SHEIS. Поки в Мережі обурюються вчинком Анастасії, чоловік не коментує її поїздку - ані на особистих сторінках у соцмережах, ані на запити журналістів.

Джерело Україна 24 Теги