Цікавлять лише гроші: екснардеп жорстко висловився про скандал з дружиною Лещенка

У Борислава Берези виникло кілька незручних запитань до Сергія Лещенка

Цікавлять лише гроші: екснардеп жорстко висловився про скандал з дружиною Лещенка

Ексдепутат Верховної Ради Борислав Береза ​​в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" жорстко розкритикував члена наглядової ради "Укрзалізниці" Сергія Лещенка, дружина якого Анастасія Топольська (Dj Nastia) поїхала на гастролі до Москви.

"Мораль у кожного своя, якщо це приватна особа. Якщо людина обіймає посаду, а Сергій Лещенко є посадовою особою України, він член наглядової ради "Укрзалізниці", то через це може бути все що завгодно. По-перше, коли вбивають українців, а позавчора вбили ще одного нашого воїна, і це не заважає людині їхати до країни-агресора, розважати там когось й отримувати за це гроші, і трохи платити податків у Росії, щоб на ці гроші купили собі нові кулі росіяни, які вбивали українців, то в мене це викликає когнітивний дисонанс", - заявив він.

Читайте також: Екснардеп Лещенко відремонтував свою елітну квартиру: експертка оцінила вартість

Популярні відео

За словами Берези, в нього є до Лещенка ще кілька запитань:

"А може, таким способом пан Лещенко намагається відмити якісь гроші? Може, якщо він закриває очі на те, що його дружина їде до Росії, він ще на щось закриває очі, й обслуговує когось ще? Тоді запитання: чи на своєму місці Лещенко? Щобільше, я відкрито запитав його, чи поїхав він з нею, тому що бачив, як він лайкає її фоточки в Інстаграмі з тієї секс-вечірки. Але на моє запитання пан Лещенко заблокував мене у Фейсбуці й всіх, хто його запитував про це. Дуже дивно, що на запитання, чи підтримує він такі дії своєї дружини, він блокує всіх, але не відповідає".

Як підкреслив екснардеп, "Лещенко - репутаційний банкрут, і це відомо давно".

"Його читають і слухають виключно через інсайди, які йому дають з Офісу президента. Від нього ніхто не очікує якихось моральних вчинків. Хочу нагадати, що саме Лещенко був єдиною людиною, яку виключили з "єврооптимістів" за аморальну поведінку. Зараз він не реагує ні на що, його цікавлять тільки гроші, і цікаво, на кого він працює в "Укрзалізниці". 100% не на державу. Тому запитання: якщо Лещенко підтримує свою дружину і мовчить про її дії, він так само мовчить про щось на "Укрзалізниці"? Аморальна поведінка, фарс не можуть бути прикриттям чого завгодно. Сергію не потрібно мовчати, а визнати, що його дружина працює в країні агресора, що вона заробляє там гроші, що він підтримує аморальність такої поведінки. Ну, продався. Продався за гроші", - заявив Береза.

Нагадаємо, що дружина Сергія Лещенка Анастасія Топольська, відома як Dj Nastia, стала учасницею російського музичного фестивалю, який проходить у Москві 8-9 травня. У РФ Топольська поїхала під своїм новим сценічним ім'ям SHEIS. Поки в Мережі обурюються вчинком Анастасії, чоловік не коментує її поїздку - ані на особистих сторінках у соцмережах, ані на запити журналістів.

Джерело Україна 24 Теги