Зеленський відвіз європейських міністрів на Донбас: експерт дав пораду владі

Олександр Мусієнко розповів, як зробити поїздки на схід з іноземцями кориснішими

Зеленський відвіз європейських міністрів на Донбас: експерт дав пораду владі

Президент Володимир Зеленський разом з очільниками МЗС Бельгії, Нідерландів і Люксембургу 6 травня здійснили поїздку на Схід України. Про мету цієї поїздки розповів військовий експерт Олександр Мусієнко у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Добре, що міністри їдуть і бачать на власні очі, що відбувається. У цілому це тенденція, яка була кілька років, дуже багато посадовців іноземних держав були фактично на лінії розмежування біля населених пунктів. Там є різні програми - від Європейського Союзу, грантові, з допомоги мирному населенню тощо. У цьому контексті це корисно", — сказав він.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу: в українській делегації зробили важливу заяву

Популярні відео

Мусієнко запропонував робити подібні поїздки більш вузькоспрямованими.

"Думаю, треба наповнювати змістом такі візити. В якому сенсі? Нумо повезімо когось із Нідерландів, Бельгії або іншої країни, покажемо, що у нас заміновані цілі ділянки, попросимо допомоги саперів і обладнання. Це предметно. Інших повеземо і скажемо: дивіться, у нас є гострі напрямки, де проросійські формування постійно порушують режим тиші, тому ми потребуємо для забезпечення режиму тиші розширення місії ОБСЄ і миротворчої місії або поліцейської місії країн ЄС. Тобто предметне наповнення змістом цих місій. І тоді у нас буде дуже непоганий ефект", — сказав він.

Раніше російський політолог Андрій Піонтковський заявив, що держсекретар США Ентоні Блінкен подав знак Україні під час свого візиту.

Джерело Україна 24 Теги