Блінкен подав знак Україні - Піонтковський про візит держсекретаря США

Також російський політолог пояснив, чи варто побоюватися погроз Путіна

Блінкен подав знак Україні - Піонтковський про візит держсекретаря США

Держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва зробив низку політичних жестів, щоб продемонструвати, що Штати не залишать Україну сам на сам з російською агресією.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" російський політолог Андрій Піонтковський.

"Блінкен підтвердив ті попередження, які зроблені офіційно Росії, яку ціну вона заплатить за розширення агресії. Блінкен зробив знакові політичні жести не тільки на переговорах - відвідування Стіни пам'яті, зустріч з парламентськими фракціями, митрополитом Епіфанієм. Все це було демонстрацією глибокої заглибленості американського керівництва в українську проблематику і рішучості захистити Україну від російської агресії", - пояснив він.

Читайте також: Байдена запросили в Україну: Зеленський і Блінкен відповіли на запитання "Україна 24"

Популярні відео

Політолог також розповів, що означають слова президента РФ Володимира Путіна про те, що організатори провокацій проти Росії "пошкодують про скоєне так, як давно вже ні про що не шкодували".

"Це та риторика, до якої він звик у своєму пацанському дитинстві в бандитському Петербурзі. Він звик погрожувати інтелігентним хлопчикам з хороших сімей, що от він фінку вийме, їм покаже. Власне, масштаб його особистості відтоді не змінився. Він погрожує, але американці не бояться його погроз. Не секрет, що ті економічні заходи, які вони застосують у разі агресії - відключення від SWIFT, нафтова і газова блокада, арешт активів, "російського трильйона", що знаходиться в юрисдикції США - ось це буде дійсно те, про що кремлівські вожді пошкодують так, як вони раніше не шкодували", - зазначив Піонтковський.

Читайте також: Зброя США для України - Кравчук озвучив оптимістичний прогноз

Раніше перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив, навіщо держсекретар США Ентоні Блінкен приїхав до України

Джерело Україна 24 Теги