Степанов про можливу відставку: нардепи досягли своєї мети

Міністр зазначив, що посада - "це не довічно"

Степанов про можливу відставку: нардепи досягли своєї мети

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" прокоментував збір підписів у Верховній Раді за свою відставку.

"Народні обранці за рік досягли своєї мети. Я рік боровся з COVID-19, вони рік збирали підписи. Нарешті зібрали. В мене немає стільки вільного часу, як у деяких народних депутатів, щоб перебирати в голові, хто може бути наступником. Зрозуміло, що посада міністра - це не довічно, головне - що ти залишаєш. Я точно знаю, чим займався рік, чим займатимусь найближчим часом, як я буду боротися з COVID-19 і будувати медичну систему. Міністр охорони здоров'я - це не тільки міністр по боротьбі з COVID-19, у мене є купа речей, які були зроблені в країні, зокрема система охорони здоров'я. Кожному своє, так буває", - сказав Степанов.

Читайте також: Степанов розповів, скільки вакцин від коронавірусу закупить Україна

Популярні відео

Нагадаємо, народні депутати зібрали підписи за проведення позачергового засідання Верховної Ради, де буде розглянуто питання про звільнення Максима Степанова з посади голови МОЗ.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, що індійський штам COVID-19 скоро прийде в Україну.

Джерело Україна 24 Теги