Зброя США для України - Кравчук озвучив оптимістичний прогноз

Перший президент зазначив, що йдеться не тільки про захисне озброєння

Зброя США для України - Кравчук озвучив оптимістичний прогноз

Україна буде розвивати військову співпрацю зі США та іншими країнами НАТО. Час, коли Києву не продавали летальне озброєння, залишився в минулому.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" перший президент України Леонід Кравчук, коментуючи візит до України держсекретаря США Ентоні Блінкена.

"Блінкен підтвердив, що і в бюджеті, і в інших органах влади такі кошти передбачені, і військово-технічна співпраця буде розгортатися, і не тільки з США. Візит Зеленського до Великої Британії завершився підписанням саме такого документа про військово-технічне співробітництво, так само завершився візит і до Туреччини. Я цим хочу сказати, що минув час, коли нам казали "не можна продавати летальну зброю, це може бути тільки зброя для захисту". Тепер ми знаємо, що йдеться про будь-яку зброю, літальні апарати, протитанкову зброю, все це буде купуватися і продаватися", - заявив він.

Читайте також: Байдена запросили в Україну: Зеленський і Блінкен відповіли на запитання "Україна 24"

Популярні відео

Раніше перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив, навіщо держсекретар США Ентоні Блінкен приїхав до України

Джерело Україна 24 Теги