Маємо справу з чекістами: озвучено сценарій можливого вторгнення Росії в Україну

Кремль може повернутися до тактики "зелених чоловічків", вважає військовий експерт

Маємо справу з чекістами: озвучено сценарій можливого вторгнення Росії в Україну

Росія не наважиться на відкрите військове вторгнення в Україну, але "гібридний сценарій" з використанням "зелених чоловічків" є більш реальним.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" військовий експерт Іван Ступак, коментуючи слова ексрадника президента Росії Андрія Іларіонова про можливість вторгнення армії РФ з окупованого Криму.

"Для мене вірогідність військового вторгнення вище нуля. Вона є, її неможливо відкидати, вона присутня завжди. Маємо справу з чекістами в повному розумінні. Це буде наступ підступний, зненацька, і вони так само можуть залишити нашу територію", - наголосив експерт.

Читайте також: Росія не може впоратися — у Зеленського висловилися про серйозну проблему в Криму

Популярні відео

Він навів як приклад країни Балтії, які побоюються "туристичного" сценарію вторгнення – "зайшли, знищили оборону і вийшли".

На уточнююче запитання, чи передбачають такі дії "гібридний сценарій" з військами без розпізнавальних знаків, Ступак відповів:

"Так точно. А ймовірність вторгнення з метою окупації, встановлення якоїсь "народної республіки" – неможливо це зробити, не спираючись на місцеве населення. Якщо місцеве населення не підтримує таке "віросповідання", то ймовірність такого вторгнення близька до нуля… Військове вторгнення я не розцінюю як велику загрозу. Я розцінюю як велику загрозу гібридне вторгнення. Це "зелені чоловічки" зайшли, знищили нашу оборону і вийшли".

Читайте також: Путін показав, де наступатиме на Україну — експерт назвав три напрямки

Нагадаємо, ексрадник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов заявив, що Росія може почати наступ на Україну з території окупованого Криму. На його думку, такий сценарій можливий наприкінці липня 2021 року, коли РФ готуватиметься до військових навчань "Захід 2021".

Раніше ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи можливе в майбутньому примирення України та Росії.

Джерело Україна 24 Теги