Вакцинація в Україні: міністр розповів про амбітні плани до Дня Незалежності

Немчінов розповів, що заважає проводити вакцинацію від COVID-19 швидкими темпами

Вакцинація в Україні: міністр розповів про амбітні плани до Дня Незалежності

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» прокоментував темпи вакцинації від COVID-19 в Україні.

«Стратегія уряду полягає в тому, щоб проводити максимальну вакцинацію усього наявного населення. Ми маємо достатньо амбітні плани щодо вакцинації до Дня Незалежності, щоб восени мати менше небезпек під час навчального сезону, великої комунікації після періоду відпусток тощо. Фактично те, що зараз стримує – це фізична відсутність необхідної кількості вакцин. Тому що в разі розгортання всіх пунктів вакцинації, кабінетів вакцинації, мобільних бригад ми зможемо достатньо велику кількість людей провакцинувати швидко. Лише відсутність вакцин, зокрема уже проконтрактованих і оплачених стримує цей процес», - зазначив міністр.

Читайте також: Українці змінюють ставлення до вакцинації — соціолог назвав дві причини

Популярні відео

Він наголосив, що не лише в Україні відбуваються затримки з поставками вакцин.

«Ми не унікальні в світі – ЄС, Північна Америка також потерпають від невиконання контрактних зобов’язань. Але ми маємо надію, що вже в цьому кварталі частина вакцин прибуде хоча б за планами, передбаченими в контрактах, а також будуть виконані вимоги щодо індійської вакцини, експорт якої було призупинено внаслідок спалаху епідемії там», - заявив Немчінов.

Читайте також: Чи можна вакцинуватися алергікам: лікар відповів на питання про коронавірус

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, чому вакцину від коронавірусу не можна купити в аптеці.

Джерело Україна 24 Теги