Візит глави Держдепу США до України: в МЗС розкрили нові деталі

У МЗС розповіли про потужну підтримку з боку Сполучених Штатів

Візит глави Держдепу США до України: в МЗС розкрили нові деталі

Глава Держдепу США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва обговорить підтримку України в оборонній сфері, а також допомогу українській економіці, питання торгівлі та інвестицій і багато іншого.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" заступник глави МЗС України Євген Єнін.

"Ми розглядаємо візит як сигнал потужної підтримки з боку Сполучених Штатів у протидії російській гібридній агресії", - заявив він.

Читайте також: Економіка Росії обвалиться за кілька місяців — журналіст про санкції США

Популярні відео

Заступник глави МЗС зазначив, що візит держсекретаря США до України "є першим повноцінним двостороннім візитом до європейської столиці".

"Ми розраховуємо на посилення нашої підтримки як у політичній, так і в оборонній сфері з боку нашого головного союзника з безпеки. Ми розраховуємо на подальшу підтримку США курсу реформ, а також модернізацію всіх сфер життєдіяльності перш за все пов'язаних з національною безпекою та обороною. Але також будемо говорити й про активізацію взаємодії у сфері торгівлі та інвестицій, будемо говорити про збільшення потенціалу взаємного співробітництва в рамках міжнародних організацій, механізми технічної допомоги для української економіки", - повідомив Єнін.

Читайте також: Крим перетвориться на "чемодан без ручки" - в МЗС сказали, що Україна готує Росії

Раніше експосол України у США Олександр Моцик в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи варто розглядати візит глави Держдепу США Ентоні Блінкена в Україну як "інспекцію".

Джерело Україна 24 Теги