Гордон про позицію відомого радянського політика щодо України: він помиляється

За словами журналіста, Михайло Горбачов любить Україну, але "заплутався в ситуації"

Гордон про позицію відомого радянського політика щодо України: він помиляється

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" прокоментував позицію ексгенерального секретаря ЦК КПРС Михайла Горбачова щодо російської політики вторгнення в Україну.

"Я Горбачова люблю, поважаю. Він історична визначна постать. Що стосується його позиції щодо України - Горбачов помиляється, сильно помиляється, він не розуміє ситуацію. Будучи наполовину українцем - він мені співав українські пісні, Раїса Максимівна (дружина Горбачова - ред.) була наполовину українка Титаренко", - зазначив Гордон.

Читайте також: "Це приголомшлива історія": Гордон розповів, як Кравчук розвалив СРСР

Популярні відео

За словами журналіста, Горбачов, "люблячи Україну щиро, зовсім заплутався в ситуації".

"Без прізвищ... Коли Горбачов почав робити жахливі заяви щодо України - виправдовувати анексію Криму, хвалити Путіна, я зателефонував одному нашому спільному другові. А я знав, що вони так посварилися через Україну, що наш спільний друг вночі на Горбачова кричав матом. Михайло Сергійович потім передзвонив йому і каже: що ти, що ти, як же так можна, чому ви не розумієте? Я запитав (у спільного друга): а чому він так говорить? І він мені відповів: Михайло Сергійович дуже самотня людина, він сам, без дружини, без дітей і онуків, вони далеко, він сидить з ранку до вечора перед телевізором і дивиться Перший (російський - ред.) канал", - додав він.

Читайте також: Потрібна революція в Москві — експерт розповів, коли СРСР остаточно помре

Раніше перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив, за що останньому лідеру СРСР Михайлу Горбачову потрібно "сказати добре слово".

Джерело Україна 24 Теги