Путін не переможе: експерт розповів, що обмежує військову загрозу Росії

"Українські сухопутні війська можуть протистояти російським збройним силам", - зазначив Жданов

Путін не переможе: експерт розповів, що обмежує військову загрозу Росії

Військовий експерт Олег Жданов в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» розповів, що можливості військового тиску Росії на Україну обмежені.  

«Путін не переможе. До вересня США посилюють свої угруповання військ в країнах Балтії і в Польщі. Будуть готові два командування, це щось на кшталт сил спеціальних операцій швидкого реагування в країнах Балтії, і буде готове командування системою управління вогнем, яка в комплексі визначає і розподіляє цілі між збройними силами НАТО. І тоді у Росії взагалі не буде шансів для конфронтації або якихось агресивних воєнних дій. Чисельність військ, які будуть залучатися в Білорусі… так, білоруська армія – це 50 тис. військових з хвостиком, але Росія в Білорусь заводить максимум одну дивізію і повітряну групу. Одна дивізія – це 10 тис. військових. Серйозної загрози не буде», - зазначив експерт.

Читайте також: Журналіст про візит держсекретаря США до України: навколо Путіна будують "залізну завісу"

Популярні відео

При цьому він розповів, в якій зі складових Збройних сил України є суттєві прогалини.

«Найсуттєвіша прогалина у нас (в переліку повітря-земля-вода – ред.) – це повітряні сили, мається на увазі, їхня авіаційна складова. З авіацією у нас не зовсім так, як хотілося б. А українські сухопутні війська можуть воювати. І ми вже мали досвід, навіть поганий, але він є, і ми можемо протистояти російським збройним силам, а в умовах сьогодення – й поготів», - заявив Жданов.

Читайте також: Затіяв хитру гру: журналіст сказав, куди Байден хоче прибрати Путіна

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як Євросоюз змінив ставлення до президента Росії Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги