Зустріч Зеленського з Путіним: конфліктолог назвав велику небезпеку

Григорій Перепелиця розповів, про що може йти мова на зустрічі двох президентів

Зустріч Зеленського з Путіним: конфліктолог назвав велику небезпеку

Ймовірна зустріч президента України Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна може бути вкрай небезпечною — таку заяву зробив конфліктолог-міжнародник Григорій Перепелиця у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Оцінка відносин України та Росії відбувається в параметрах війни. Путін хоче від Зеленського відвертої політичної капітуляції. В умовах війни все визначається балансом сил. В цій ситуації Україна слабка – про що тоді домовлятися? Про капітуляцію України – а про що ще. Я вважаю таку зустріч вкрай небезпечною", — сказав він.

Читайте також: Пастка для України - експрем'єр про можливу зустріч Зеленського і Путіна

Популярні відео

Експерт порівняв ситуацію з Мінськими переговорами.

"Чому Порошенко після трьох нищівних поразок на Донбасі у 2014-15 роках пішов на Мінські перемовини – тому що йому в умовах реальної воєнної, і фактично політичної капітуляції України було важливо заручитися підтримкою міжнародної спільноти, насамперед наших партнерів, які могли б підсилити наші позиції в переговорах з Путіним, який фактично був переможцем у цій ситуації. І це в принципі був правильний крок. Ми тоді уникнули політичної капітуляції. Про що тепер домовлятиметься Путін, коли реальна воєнна перевага на його боці. В таких умовах Україна опиняється вельми вразливою – коли мова може йти про політичну капітуляцію…" — сказав він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що "зараз все йде до того", що зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним відбудеться.

Також Зеленський заявляв, що Ватикан є "ідеальним місцем" для зустрічі з Путіним. У Кремлі відповіли, що про це поки офіційно не знає ані Ватикан, ані російська сторона.

Джерело Україна 24 Теги