Не треба спецназу: Ляшко пояснив, як врятувати Україну від розкрадання

Олег Ляшко розповів, чому так важливі чесні вибори

Не треба спецназу: Ляшко пояснив, як врятувати Україну від розкрадання

Основа благополуччя України — це чесні вибори, заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24". Він прокоментував репліку ведучого про те, чи потрібно запрошувати американський спецназ, щоб уберегти Україну від розкрадання.

"Не потрібно ніякого спецназу, ваша галочка, яку ви ставите на виборах, — це і є ваш спецназ. Адже не американський спецназ за вас обирає, слава богу, не під дулами автоматів. Одні за 500 гривень голосують, а потім питають, чому ми так живемо. Ви ж за 500 гривень продали голос, а той, хто вам дав ці 500 гривень, потім 5 тисяч доларів заробить на вас. Тому все починається з чесних виборів. Коли будуть чесні, прозорі, справедливі вибори, тоді й буде чесна влада, чесна політика, чесна економіка і чесна Україна", — сказав він.

Читайте також: Діють як у Грузії: Ляшко про роздачу російських паспортів на Донбасі

Популярні відео

Ляшко розповів, з чого починаються проблеми в Україні.

"Ось звідки беруться олігархи, корупція, контрабанда - це все з виборів, нечесних, продажних виборів. Якщо ми хочемо, щоб в Україні не було олігархів, корупції, 100 млн чорного кешу на зарплати депутатів, потрібні чесні вибори. Це і буде боротьба з корупцією, боротьба за демократію, робочі місця і благополуччя кожної української родини", — сказав він.

Раніше Ляшко розповів, з чого повинна починатися деолігархізація в Україні.

Джерело Україна 24 Теги