Ляшко розповів, з чого повинна починатися деолігархізація

Олег Ляшко висловився про корумпованих чиновників

Ляшко розповів, з чого повинна починатися деолігархізація

Деолігархізація повинна починатися з чесних виборів, заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24".

"Вони нам розповідають про деолігархізацію. Здавалося б, популярна тема. Хто буде її проводити — корумповані чиновники, які фальсифікують вибори? Яку деолігархізацію вони будуть проводити? Вони хочуть самі стати олігархами. Тому коли ми говоримо про деолігархізацію, то реально вона повинна починатися з чесних виборів, щоб їх не фальсифікували, щоб чесні порядні люди могли прийти до влади. Як можна виграти молодій талановитій людині, якщо навіть я не зміг виграти у своєму окрузі проти адмінресурсу? Я йду до людей зі словом, а вони з мільйонами, які потім, прийшовши до парламенту, крадуть", — сказав він.

Читайте також: Перестановки в Кабміні: "слуга народу" прояснила ситуацію з відставкою низки міністрів

Популярні відео

Ляшко заявив, що бізнес і політика повинні йти окремо.

"Потрібно, щоб кожен мав вільний доступ до телевізора, до реклами, до агітації. А виходить так, що у кого є мільйони, у того і реклама, і пики не вилазять з телевізора. А у кого немає мільйонів, рекламу не покажуть. Олігархи — це продукт корумпованих чиновників. Потрібно, щоб бізнес не ліз в політику, а політики не лізли в бізнес. Всі, хто прийшов до влади з доларом — повинен з доларом і йти. Ідеш з десятьма — в тюрму довічно", — сказав він.

Раніше політолог Володимир Фесенко розповів, що в Кабміні можуть замінити кількох міністрів.

Джерело Україна 24 Теги