Польща не може допомогти як раніше — журналіст про візит Зеленського

Польський журналіст розповів, чому зараз у Польщі немає великих можливостей підтримати Україну

Польща не може допомогти як раніше — журналіст про візит Зеленського

У Польщі немає можливостей підтримати Україну, як раніше — про це заявив польський журналіст Маріуш Ковальчик у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", коментуючи візит до Варшави президента України Володимира Зеленського.

"Думаю, головною темою розмови президентів буде безпека, польські ЗМІ багато говорили про те, що, відбувається біля кордонів України. Президент повинен щось вирішувати, тільки я не знаю, що може вирішити та чим може допомогти польський президент, тому що у Польщі немає таких можливостей, як раніше, коли ми могли зібрати проукраїнську коаліцію країн Європейського Союзу.

Наприклад, коли була Помаранчева революція в Києві, Кваснєвський приїжджав не один, а з іншими європейськими політиками. Я б хотів, щоб були зроблені не тільки символічні речі, а й конкретні", — сказав він.

Читайте також: Є всі підстави — експерт про важливий етап для України на шляху в НАТО

Популярні відео

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 3 травня перебуває з візитом у Польщі, де відбувається зустріч з польським президентом Анджеєм Дудою, а також з лідерами Латвії, Литви та Естонії.

Джерело Україна 24 Теги