Кравчук розповів, як взяти Путіна за "місце, яке болить"

За словами Кравчука, Україна може обійти Путіна на переговорах щодо Донбасу

Кравчук розповів, як взяти Путіна за "місце, яке болить"

Перед президентом Росії Володимиром Путіним треба поставити питання щодо виконання домовленостей в рамках "нормандського" формату.

Про це заявив в ефірі програми "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24" перший президент, голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

"У даній ситуації я (якби був зараз президентом – ред.) хотів би зустрітись з Путіним. А рік тому я б ніколи не погодився на зустріч з Путіним, а зараз я б особисто хотів почути і побачити, а що скаже Путін, коли буде поставлене єдине питання. Є "нормандський" формат, в цьому форматі Путін, і узгоджуються з ним всі домовленості, які там приймаються. І коли б на порядку денному я поставив би питання про виконання домовленостей "нормандського" формату, а це перш за все означає домовленості по Донбасу, то я хотів би почути, а що скаже Путін, бо вчора він погодився з тим, що є такий формат, і приймає обов'язкове рішення – і він що, відмовляється від того, що сам запропонував? Отут уже є момент взяти Путіна за те місце, яке болить", - сказав Кравчук.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу: Кравчук сказав, чи можлива відмова від "мінського" формату

Популярні відео

За його словами, "важливо знати, а як же він пояснюватиме це народові".

"Він каже: я не буду обговорювати питання Донбасу, а тільки двосторонні відносини. Ні, тут не ставиться питання про обговорення Донбасу, ставиться питання про виконання "нормандського" формату, який підписував сам Путін. Є можливість сьогодні обійти Путіна в його намірах обіграти Україну", - наголосив перший президент.

Раніше перший президент Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, в чому суть політики Росії щодо України.

Джерело Україна 24 Теги