Журналіст про візит держсекретаря США до України: навколо Путіна будують "залізну завісу"

Американці висловлюють повну підтримку Україні, зазначив Іван Яковина

Журналіст про візит держсекретаря США до України: навколо Путіна будують "залізну завісу"

Держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва обговорить з українським керівництвом можливості стримування російської загрози і постачання зброї Україні.

Про це розповів в ефірі програми "Світогляд Сьогодні" на телеканалі "Україна 24" журналіст-міжнародник Іван Яковина.

"Американці вирішили висловити свою повну підтримку Україні в її протистоянні з Росією. Саме тому вже на початку травня до Києва прибуде з візитом держсекретар США Ентоні Блінкен. Я думаю, він приїде для створення фундаменту довгострокового партнерства між Україною та США. Основою для такої співпраці серед іншого стануть спільні зусилля щодо стримування російської загрози в Європі. Напевно буде обговорюватися і постачання американської зброї до України, та інші види військової та цивільної допомоги", - зазначив міжнародник.

Читайте також: Затіяв хитру гру: журналіст сказав, куди Байден хоче прибрати Путіна

Популярні відео

За словами Яковини, є ще один важливий момент:

"Згідно з американськими законами, на початку червня 2021 року президент США буде зобов'язаний запровадити проти Росії нові жорсткі санкції. Найімовірніше, Блінкен розповість українській стороні, якими саме будуть ці санкції та якої реакції варто чекати від Росії після їх введення. Це не даремна розмова, оскільки минулого разу Путін ледь не почав війну проти України, коли Байден назвав його вбивцею і ввів санкції за отруєння Навального".

Як підкреслив журналіст, американці зараз дуже активно вибудовують навколо Путіна і його оточення нову "залізну завісу".

"Мета цієї тактики - домогтися розколу в російській еліті. Але небажаним наслідком цього може стати якась неадекватна дія Кремля - на зразок нападу на сусідню країну. Думаю, Блінкен приїжджає, щоб все це і обговорити", - пояснив він.

Читайте також: Економіка Росії обвалиться за кілька місяців — журналіст про санкції США

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як Євросоюз змінив ставлення до президента Росії Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги