Путіна порівняли з коронавірусом – експрем'єр пояснив, яка "вакцина" його вб'є

Володимир Гройсман заявив про необхідність нових санкцій проти РФ

Путіна порівняли з коронавірусом – експрем'єр пояснив, яка "вакцина" його вб'є

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" порівняв агресію президента Росії Володимира Путіна з коронавірусом.

"Щодо російської агресії в Україні, я нещодавно проводив аналогію, яка добре характеризує ситуацію. Путінська агресія – це як коронавірус, який сім років назад прийшов в Україну і почав вбивати. З часом він мутує і стає ще сильнішим. І єдина "вакцина", яка може його вбити, це міжнародна коаліція, яка дозволить нам ухвалювати рішення про санкції", - наголосив Гройсман.

Читайте також: Путін не хоче домовлятися з Зеленським: у Росії назвали причину

Популярні відео

Експрем'єр зазначив, що зараз дуже жорстку і принципову позицію щодо Росії займають США.

"Я вважаю, що нашому дипломатичному корпусу, президенту треба домогтись синхронізації санкцій Америки, ЄС, наших союзників по відношенню до Росії. Це дасть відповідний ефект. До того ж, вважаю, що треба накладати зараз міцні санкції проти олігархів Путіна, які фінансують його режим, і повністю заблокувати їхні рахунки, нерухомість, щоб їхнє життя стало нестерпним. Це матиме вплив", - вважає він.

Читайте також: Арестович назвав тему для перемовин Зеленського з Путіним: росіяни не зможуть заперечити

Раніше експрем'єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав пасткою можливу зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Росії Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги