Кравчук розповів, як Захід впливає на Росію на переговорах щодо Донбасу

Перший президент навів як приклад питання перемир'я

Кравчук розповів, як Захід впливає на Росію на переговорах щодо Донбасу

На переговорах щодо Донбасу підтримка України Заходом позначається на позициї Росії, хоча про конкретні результати говорити зарано.

Про це розповів в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" перший президент, голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук.

Читайте також: Кравчук пояснив, що чекає на Росію: буде дуже погано

На запитання, чи надає підтримка Заходу сил голосу українській делегації в ТКГ, Кравчук відповів:

"Сили голосу додає, тільки ми не можемо говорити про результати".

Популярні відео

Перший президент навів у приклад "найважливіше питання для нас" – припинення вогню на Донбасі та механізми впливу на порушення режиму припинення вогню.

"Це момент, з якого починаються всі інші кроки: і політичні, і безпекові питання тощо. Це перший крок. Ми підготували відповідний документ. І тут маю сказати дуже важливу деталь – новий проєкт документа був підготовлений паном Козаком (заступник глави адміністрації президента РФ – ред.), російський проєкт. Я хочу вам сказати, що в цілому українська делегація схвально поставилася до самого змісту документа. У нас лише були зовсім інші уявлення про суб'єктність – хто буде виконувати. І хотіли урівняти в документі – Україна і ОРДЛО", - розповів він.

Читайте також: Кравчук про готовність стріляти по росіянах: зі мною підуть син і онук

При цьому глава української делегації в ТКГ зазначив, що "документ в цілому підтриманий по суті".

"Я звернувся до пані Хайді Грау (спецпредставниця ОБСЄ в ТКГ – ред.) з новим листом, в якому попросив зробити ще одну спробу підписати цей документ напередодні свята Великодня. І те, що Росія запропонувала такий проєкт документа – це вже результат впливу на ситуацію того, про що ми щойно говорили, інших країн та України", - сказав Кравчук.

Раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що українці мають бути готові "дати під дихало" російському агресору.

Джерело Україна 24 Теги