Кравчук пояснив, що чекає на Росію: буде дуже погано

На думку першого президента, Кремль "поводиться недостойно"

Кравчук пояснив, що чекає на Росію: буде дуже погано

Міжнародне співтовариство посилює тиск на Кремль, в цих умовах Росії загрожує розвал, якщо її керівництву "не вистачить елементарного розуму".

Таку думку висловив в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" перший президент, голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук.

"Суспільство наше вже не боїться. Воно стільки разів лякалося, що вже нам боятися немає чого. І це зрозумів Путін. Йому сказали: якщо ви зробите цей крок, то це буде дуже погано для вас. Це сказав Байден. І вони зупинилися. А зараз іде просто дипломатична війна між Росією і США. США кажуть: не можна пускати в США людей, які поводять себе, як слон у посудній лавці в самій же Америці. І це вже почало діяти. Європа обговорює питання про відключення Росії від SWIFT, а це відключення стане повним розвалом економіки Росії", - сказав Кравчук.

Читайте також: Кравчук розповів, як Захід впливає на Росію на переговорах щодо Донбасу

Популярні відео

За його словами, російське керівництво "поводиться недостойно", але "є там люди, які бачать, до чого це може призвести".

"Все валиться… в одному з цих розвалів я брав безпосередню участь, і цим пишаюся. І думаю, якщо в них (Росії – ред.) не вистачить елементарного розуму, то це може і для Росії закінчитися таким чином", - сказав перший президент України.

Читайте також: Кравчук про готовність стріляти по росіянах: зі мною підуть син і онук

Раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що українці мають бути готові "дати під дихало" російському агресору.

Джерело Україна 24 Теги