Треба дати під дихало тим, хто лізе до нас – Кравчук про агресію Путіна

Перший президент назвав головне завдання України в умовах російської військової загрози

Треба дати під дихало тим, хто лізе до нас – Кравчук про агресію Путіна

Президент Росії Володимир Путін продовжує стратегічну лінію, спрямовану на знищення України. Українці повинні зміцнювати свою оборону і бути готовими "дати під дихало" агресору.

Про це в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" заявив перший президент, голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук. На запитання, хто його "дістав" більше, ніж Путін, Кравчук відповів:

"Я б сказав, уся російська сторона, помножена на ОРДЛО. Вони дістали мене найбільше, і дістають щодня. Але я на ці їхні діставання не звертаю уваги, тому що я добре знаю Росію. Стратегічна лінія Росії – нищити Україну, підпорядкувати собі Україну або зруйнувати Україну".

Читайте також: Кравчук пояснив, що чекає на Росію: буде дуже погано

Популярні відео

За його словами, головне для України – "будувати свої збройні сили на найвищому рівні, відроджувати по мірі можливості економіку, готувати суспільство до можливих сценаріїв".

"Тому що, якби в 2014 році наше суспільство не організувало народні батальйони і вони не пішли на Донбас і не зупинили ворога, то я не знаю, де б були зараз ворожі батальйони. Таким чином є внутрішнє завдання. І друге – використати максимально ту допомогу, яка вже починається з боку США, Європи. Скажу відверто, ніколи за ці 29 років такої єдності Європи і США в оцінці ситуації та політики, яку проводить Росія, ще не було", - сказав перший президент.

Читайте також: Кравчук про готовність стріляти по росіянах: зі мною підуть син і онук

Кравчук вважає, що в світі раніше "не було такого глибокого розуміння, хто є агресором".

"Тому я знаю свою роботу, я знаю, що мені треба кожен день бути готовим. Вони будуть обливати мене брудом, будуть мене судити, що я їм майже заборонив воду, блокую. Але я на це не звертаю увагу. І раджу нікому не звертати увагу. А звертати увагу на оборону і бути готовими, вибачте на слові, дати під дихало тим, хто лізе до нас", - додав він.

Нагадаємо, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук також розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як Захід впливає на Росію на переговорах щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги