На межі тролінгу і реальності — дипломат про місце зустрічі Зеленського з Путіним

Андрій Веселовський розповів, про що можуть розмовляти президенти під час імовірної зустрічі

На межі тролінгу і реальності — дипломат про місце зустрічі Зеленського з Путіним

Зустріч президента України Володимира Зеленського і президента Росії Володимира Путіна поки залишається примарною, заявив дипломат Андрій Веселовський у програмі "Сьогодні Ранок" на каналі "Україна 24".

"Якщо зустріч таки відбудеться, то без сумніву, говоритимуть і про Донбас — у контексті територіальної цілісності України, і в обмін на це Росія чогось вимагатиме. Але ми говоримо про зустріч у Ватикані або десь ще як про щось реальне. Я б сказав, що поки це тільки малюнок, і то не гарною фарбою, а так, злегка", — сказав він.

Читайте також: Результату не буде, але сенс є - "слуга народу" про зустріч Зеленського і Путіна

Популярні відео

Дипломат похвалив українську сторону за пропозицію зустрітися у Ватикані.

"Річ у тому, що Європі та ще більше США болить те, що в центрі Європи триває конфлікт, і тому триває тиск на Путіна. Тому відбувається і серія сигналів українській стороні — думайте, як залагодити цю справу. Українська сторона більше зацікавлена ​​в залагодженні й шукає ті чи інші способи. Й це своєрідний тролінг, я б сказав, з боку Києва - сказати про Ватикан. Тому що хто на якій підставі зможе відмовитися від Ватикану? Чим він не підходить? Це гарний хід, гарна публічна дипломатія, але це на грані тролінгу і реальності", — сказав він.

Раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук заявив, що бачить можливість обговорення Донбасу на можливій зустрічі Зеленського і Путіна.

Джерело Україна 24 Теги