Потрібно ухвалити особливий закон — ексвіцепрем'єр назвав спосіб боротьби з COVID-19

Борис Колесніков порівняв боротьбу з коронавірусом і проведення Євро-2012

Потрібно ухвалити особливий закон — ексвіцепрем'єр назвав спосіб боротьби з COVID-19

Ексвіцепрем'єр Борис Колесніков розповів, що владі потрібно зробити для боротьби з COVID-19, в програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24".

"З точки зору організації... Весь світ облетіли кадри, як найцивілізованіші країни, зокрема США, бігали по шанхайських і пекінських аеропортах з валізами доларів і купували літаки на злітній смузі, щоб маски летіли не до Відня і Риму, а до США. Ось весь світ себе показав, яка є цивілізація. Я хотів би сказати, ще не пізно — потрібно, як було з Євро-2012, яке було в найкритичнішому стані, потрібно зараз прийняти закон про боротьбу з COVID-19, який дає всі права МОЗ, абсолютно всі", — сказав він.

Читайте також: Що треба знати при вакцинації від коронавірусу: українцям нагадали прості правила

Популярні відео

Колесніков порівняв ситуацію з пандемією і проведенням Євро-2012.

"Зараз ви покажете цифри опитування (шоу "Народ проти" — ред.) — всього 4% хвилюються за COVID-19, а понад 80% — за бідність. Тому висновок дуже простий — необмежені повноваження МОЗ, прискорена процедура, як на Євро-2012, на проведення тендерів... Ухвалити монобільшістю спеціальний надзвичайний закон. Коли ми проводили Євро-2012, була спеціальна директива: всі документи, бюрократичні процедури повинні були бути пройдені за одну добу. Будь-які заходи гарні для порятунку життів українців", — сказав він.

Раніше голова комісії з біобезпеки та біозахисту при РНБО Сергій Комісаренко розповів про два проєкти вакцини проти COVID-19 в Україні.

Джерело Україна 24 Теги