Степанов про чутки щодо відставки: Я рік борюся з COVID-19, а вони борються зі мною

Глава МОЗ розповів, яких успіхів домоглося міністерство за рік

Степанов про чутки щодо відставки: Я рік борюся з COVID-19, а вони борються зі мною

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов у програмі "Народ проти" на каналі "Україна 24" прокоментував чутки про те, що його планують відправити у відставку.

"З травня минулого року МОЗ живе з розумінням того, що хтось збирає підписи, вимагаючи моєї відставки. Все це супроводжується загальними словами – провал тестування, провал з COVID-19, потім - не такий карантин, треба інший вводити, потім - не такі вакцини привозили, друга партія вакцин теж не така. Мене вже рік випробовують – що буде з моєю нервовою системою. З моєю нервовою системою все гаразд. Нарешті "велика перемога" — зібрали 150 підписів (нардепи – ред.). Так у нас відбувається в країні. Я рік борюся з COVID-19, а вони рік борються зі мною", — сказав він.

Читайте також: У "Слузі народу" прояснили ситуацію з відставкою Степанова

Популярні відео

Степанов пояснив, чому вважає претензії до себе несправедливими.

"Наша медична система була повністю не готова, тим паче до такого виклику як COVID-19, вона зробила стрибок за цей рік. Спроможність медичної системи робити ПЛР-тестування збільшена в 400 разів за рік. У нас на піку третьої хвилі епідемії на кисні перебувало 44 тис. людей. Рік тому система мала лише 3,5 тис. ліжок з киснем. 

Що стосується вакцинації, ми зробили слайди – що зроблено МОЗ, щоб забезпечити країну вакцинами. Це статус забезпечення у 2021 році. Тут викладено включно те, на що в нас укладені, проплачені контракти – це 32 млн доз разом з COVAX. Я витримаю, тому що я точно знаю, що в цій країні можна побудувати нормальну медицину, яка дійсно допомагатиме, і в людей не буде страху захворіти", — сказав він.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов назвав терміни нових поставок вакцин від коронавірусу в Україну.

Джерело Україна 24 Теги