В "Слузі народу" розповіли, коли ухвалять закон про банки

Кожна фракція зможе внести лише по п'ять правок

В "Слузі народу" розповіли, коли ухвалять закон про банки

Розгляд у Верховній Раді поправок до закону про банки, відомого як "антиколомойський закон", за новою процедурою відбудеться дуже швидко.

Про це розповів в ефірі "Україна 24" перший заступник глави парламентської фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, коментуючи позачергове засідання Верховної Ради. За його словами, розгляд питання "може дуже швидко пройти, навіть протягом години".

"В новій процедурі кожна група або фракція може внести по п'ять правок і сказати, що ми їх хочемо в залі обговорити. Тоді кожна з правок обговорюється по хвилині наприклад. У нас сім груп і фракцій по п'ять хвилин - відповідно це 40 хвилин. Тому в сумі обговорення близько години може тривати", - зазначив депутат.

Читайте також

"Є сумнівні ступені парламентаризму - блокування трибуни і так далі, але, до честі наших опонентів по банківському закону, вони такі дії жодного разу не вчиняли, на відміну від земельного закону. Унас є сподівання, що і цього разу вони себе будуть дуже інтелігентно поводити... Думаю, в залі все буде в межах регламенту і ми швидко впораємось", - додав Корнієнко.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні 16 квітня парламент ухвалив у другому читанні 242 голосами законопроект №1043 "Про внесення змін до регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів в ході законодавчої ініціативи". Цей закон урізає право парламентаріїв на поправки до законопроектів перед розглядом у другому читанні. Необхідність змін в регламенті була викликана тим, що до закону про банківську діяльність, прийнятому в першому читанні, депутати подали понад 16 тисяч правок.

Популярні відео

Теги