Здачі України не буде: журналіст назвав тему розмови Зеленського і Путіна

Олександр Мартиненко розповів, яку тему обговорити не вийде

Здачі України не буде: журналіст назвав тему розмови Зеленського і Путіна

Президент України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін під час ймовірної зустрічі обов'язково обговорюватимуть Донбас, розповів гендиректор інформагентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"У таких зустрічей є два обличчя - є відкритий порядок денний, є закритий. Про закритий ми ніколи нічого не дізнаємося, іноді якийсь витік проходить. Ми прекрасно розуміємо, що якщо Зеленський з Путіним зустрінуться, вони говоритимуть про Донбас. Просто про це офіційно не повідомлять. Навіть якщо нічого не станеться, це як мінімум не негативний результат", — сказав він.

Читайте також: Результату не буде, але сенс є - "слуга народу" про зустріч Зеленського і Путіна

Популярні відео

Мартиненко запевнив, що Зеленський не "здасть" Україну Путіну.

"Дискусія йде тому, що деякі політичні сили бояться того, що, залишившись з Путіним наодинці, все продасть, здасть Україну, і все на цьому закінчиться. Не здасть. Я про це всім кажу. Я знаю, як працюють ці люди. Є межа, за яку ані президент, ані Офіс президента не перейдуть, хоча б тому, що добре знають, що таке громадська думка в Україні. Путін не розуміє, а вони розуміють. Не буде здачі. Єдине, що не буде результату, і він може чесно сказати: друзі, я спробував.

До речі, про Крим Путін точно не говоритиме, навіть у закритому режимі, я майже впевнений. А ось про воду в Крим — так. А у нас навпаки. Тому я думаю, що розмова про Крим неможлива. А про Донбас можлива, про навчання можлива, про санкції", — сказав він.

Раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук заявив, що бачить можливість обговорення Донбасу на можливій зустрічі Зеленського і Путіна.

Джерело Україна 24 Теги