Результату не буде, але сенс є - "слуга народу" про зустріч Зеленського і Путіна

Микита Потураєв вважає, що президентам зустрічатися необхідно, і Україна від цього виграє

Результату не буде, але сенс є - "слуга народу" про зустріч Зеленського і Путіна

Результату за підсумками можливої ​​зустрічі президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна не може бути ніякого, однак є сенс у такій зустрічі для України.

Таку думку в ефірі програми "Ток-шоу №1" на каналі "Україна 24" висловив нардеп від фракції "Слуга народу" Микита Потураєв.

"Я вважаю, що можна, на словах погодившись не чіпати тему Криму і Донбасу, все одно говорити про це, тому що зараз всі відносини наших країн зав'язані на війну. Говорити з Путіним, можливо, потрібно, і говорити про те, чи є шанс жити поруч з Росією і як мінімум не воювати", - сказав депутат.

Читайте також: Росія весь час бреше: ексміністр вказав на небезпеку переговорів Зеленського і Путіна

Популярні відео

Потураєв розповів, яка мета може бути в України у зв'язку з такою зустріччю.

"Є мета чітка, яка може бути реалізована, це не означає, що вона єдина. Мета дуже проста - отримати відмову Путіна, що в принципі Україна вже отримала, абсолютно нахабну відмову обговорювати відомі всьому світу проблеми - окупація Криму та Донбасу і відкрита війна. Для того щоб у Європі, яка щаслива буде забути цю війну завтра, щоб у світі підтримувати постійний фокус уваги на наші проблеми, потрібно постійно продукувати дипломатичні ініціативи. І в цьому сенсі це не перша ініціатива України, коли дається пас у бік Росії, а вона каже: ми не хочемо, ми не чуємо, ми не про це. І весь світ, який знає, що ігнорувати це неможливо. Навіть друзі Путіна змушені мовчки підтверджувати, що так, на жаль, Росія сама не хоче. А наші справжні друзі кажуть, що Україна робить все, що від неї залежить", - сказав Потураєв.

Читайте також: Переговори про зустріч Зеленського і Путіна: виплили несподівані подробиці

Нагадаємо, що глава української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук бачить можливість обговорення Донбасу на можливій зустрічі Зеленського і Путіна.

Джерело Україна 24 Теги