Між крапель: Кравчук запропонував тему для розмови Зеленського з Путіним

Глава української делегації в ТКГ бачить можливість для обговорення Донбасу з президентом РФ

Між крапель: Кравчук запропонував тему для розмови Зеленського з Путіним

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук бачить можливість обговорення Донбасу на можливій зустрічі президентів України і Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Таку думку він висловив в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Думаю, що пропозиція Зеленського зустрітися з Путіним і обговорити врегулювання конфлікту на Донбасі - дуже і дуже потрібна, тому що головна причина конфлікту Росія, вона агресор і окупант, і тільки з нею можна вирішувати питання практичних кроків. І головне питання - питання порядку денного. Думаю, що Зеленський дав доручення Єрмаку готувати зустріч, в Росії також відреагували, але про порядок денний не говорили, хоч Путін там сказав, що не обговорюватиме питання Донбасу", - сказав політик.

Читайте також: Путіна порівняли з коронавірусом: агресивний і мутує

Популярні відео

Кравчук запропонував варіант порядку денного, при якому питання Донбасу можна буде обговорити, незважаючи на небажання Путіна.

"І тут питання, як сформулювати. Якщо сформулювати про питання Донбасу, то Путін буде проти, а якщо сформулювати так: "Про виконання домовленостей Нормандського формату" - ніби й Донбасу немає, але Нормандський формат чому присвячений? Донбасу. Тут потрібно, як кажуть, між крапель, так написати, щоб комар носа не підточив", - сказав Кравчук.

Читайте також: Арестович назвав тему для перемовин Зеленського з Путіним: росіяни не зможуть заперечити

Нагадаємо, раніше в ефірі програми "Ток-шоу №1" на каналі "Україна 24" колишній заступник міністра з тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак розповів про небезпеку можливих переговорів Зеленського і Путіна у форматі "віч-на-віч".