Ще є час домовитися з Росією: Кравчук про великоднє перемир'я

За основу може бути прийнятий російський проєкт документа

Ще є час домовитися з Росією: Кравчук про великоднє перемир'я

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук вважає, що так зване великоднє перемир'я, про яке на засіданні ТКГ 28 квітня не змогли домовитися, ще можна встигнути встановити.

Про це він сказав в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Вчора це питання обговорювалося майже 3,5 години, а то й більше. Я можу зробити висновок, що в цілому була підтримана пропозиція не тільки про припинення вогню в зв'язку з пасхальними святами, але і в цілому досягнення всеосяжної тиші, зупинка вогню на всій лінії зіткнення. І друге, що важливо було, - детально обговорено питання про вдосконалення координаційного механізму впливу на порушення режиму тиші, і першим документом, який ми вчора обговорювали, була пропозиція російської сторони. Вона запропонувала проєкт такого документа, але нам не вдалося прийняти навіть не тому, що зміст був недосконалий, а тому, що не були точно визначені суб'єкти цього процесу і суб'єкти виконання пропозицій, які були визначені в заяві, запропонованій російською стороною", - сказав глава української делегації.

Читайте також: Перемир'я ніколи не було — експерт висловився про ситуацію на Донбасі

Популярні відео

За словами Кравчука, сторони "серйозно просунулися вперед".

"Я думаю, що ми досягли серйозного просування вперед, залишилися деталі, ми були буквально на порозі прийняття, але не змогли. Я сьогодні послав пані Хайді Грау проєкт доповнень до російського проекту, ми вважаємо, що російський проєкт може бути взятий за основу, і з проханням розглянути його. Ще є час, і дай бог, приймемо рішення", - сказав Кравчук.

Читайте також: Війна на Донбасі - в ТКГ розповіли, чи вийде Україна з "перемир'я"

Раніше в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович повідомив, що на засіданні Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу 28 квітня сторони не змогли узгодити текст спільної заяви про великоднє перемир'я.

Джерело Україна 24 Теги