Вашу фракцію розстріляли б у воєнний час: "слуга народу" жорстко відповів Шуфричу

Микита Потураєв відреагував на слова Шуфрича про Майдан

Вашу фракцію розстріляли б у воєнний час: "слуга народу" жорстко відповів Шуфричу

Депутат від фракції "Слуга народу" Микита Потураєв в ефірі програми "Ток-шоу №1" на каналі "Україна 24" сказав депутату Нестору Шуфричу, що в разі воєнного стану в країні фракцію ОПЗЖ, до якої входить Шуфрич, потрібно було б розстріляти.

Перед цим Шуфрич висловився про Майдан. Депутат вважає, що це державний переворот, в результаті якого президент був вигнаний з країни. На думку Шуфрича, в разі, якби був реалізований меморандум, підписаний колишнім на той момент міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, міністрами закордонних справ Франції та Польщі і Віктором Януковичем, то не було б війни на Донбасі і анексії Криму.

Читайте також: "Це знущання": Шуфрич і Гончаренко посперечалися через Росію і Донбас

Популярні відео

Потураєв жорстко відреагував на ці слова.

"Зараз дуже спокійно так скажу тобі. Проблема політична одна в країні вирішилася б, якби була оголошена війна. В умовах війни вашу фракцію варто було б, звичайно ж, розстріляти. І проблема політична була б ліквідована, тому що за законами воєнного часу такі речі караються вищою мірою покарання, військово-польовим судом швидко і без особливих сентиментів", - сказав нардеп.

Читайте також: Шуфрич і Шкиряк посварилися в ефірі через російську армію на Донбасі

Проте, Потураєв, за його словами, не закликав до розстрілу.

"На щастя, Україна дотримується дипломатичного шляху вирішення конфлікту на Донбасі, хоча він коштує нам життів. Тому я нікому не раджу вводити воєнний стан і вирішити проблему так, як слід при воєнному стані", - сказав депутат.

Раніше Нестор Шуфрич і його колега з "Слуги народу" Юрій Камельчук мало не побилися в прямому ефірі програми "Шоу №1" на телеканалі "Україна 24". Причиною сварки нардепів стала російська агресія проти України.

Джерело Україна 24 Теги